Głównym celem ubiegania się o mandat radnej jest chęć kontynuowania pracy na rzecz mieszkańców i naszego miasta Szczecina. Szczególnie bliskie mi są problemy mieszkańców Śródmieścia i Centrum gdyż wychowałam się na Niebuszewie. Z tym terenem Szczecina także związana jestem zawodowo pracując w Technoparku Pomerania. Pracując już dwie kadencje w Radzie Miasta posiadam ogromne doświadczenie, które pragnę wykorzystać w najbliższej kadencji. Dla mnie zawsze najważniejsi są ludzie, mieszkańcy Szczecina.


[ Powrót ]

Monday, 03 December, 2012, 09:59

Już niedługo ruszy remont ul. Potulickiej w Szczecinie

Ulicę Potulicką, znajdującą się dziś w fatalnym stanie, czeka remont. Ulica w całości ma być przebudowana. Do wymiany jest kanalizacja sanitarna, wodociągowa, gazowa - tą gazownia wymieni na własny koszt.

Przebudowa ulicy Potulickiej to bardzo oczekiwana przez mieszkańców inwestycja. Przetarg na nią ma być ogłoszony w pierwszej połowie stycznia 2013r. "Ten cykl inwestycyjny jest rozpisany na 24 miesiące - mówi Piotr Krzystek. - Pierwsze prace powinny rozpocząć się latem, po przyszłorocznych Tall Ship Races".

Ukończenia budowy można się spodziewać w 2015 roku.

Źródło: mmszczecin.pl

Komentarzy:

Brak komentarzy.

 
Twój komentarz:
Nick: E-mail lub strona www: