Głównym celem ubiegania się o mandat radnej jest chęć kontynuowania pracy na rzecz mieszkańców i naszego miasta Szczecina. Szczególnie bliskie mi są problemy mieszkańców Śródmieścia i Centrum gdyż wychowałam się na Niebuszewie. Z tym terenem Szczecina także związana jestem zawodowo pracując w Technoparku Pomerania. Pracując już dwie kadencje w Radzie Miasta posiadam ogromne doświadczenie, które pragnę wykorzystać w najbliższej kadencji. Dla mnie zawsze najważniejsi są ludzie, mieszkańcy Szczecina.


[ Powrót ]

Thursday, 28 November, 2013, 11:41

Budżet Rad Osiedli na 2014r większy o 1.3mln!

Zakończył się konkurs na osiedlowe inwestycje w Szczecinie. W tym roku budżet Rad Osiedli został zwiększony o 1 mln 300 tysięcy złotych. Pula zostanie podzielona na cztery dzielnice: Śródmieście, Zachód, Północ
i Prawobrzeże. To zupełna nowość w dotychczasowej wieloletniej współpracy Miasta z Radami Osiedli. Do tej pory budżet Rad Osiedli wynosił 3,7 mln złotych.

Zwycięzcami konkursu są:

Dzielnica Śródmieście: RO Drzetowo Grabowo i projekt „Przebudowa parku im. Stanisława Nadratowskiego. Etap II– Zagospodarowanie przestrzeni scenicznej”.

Jest to kontynuacja inwestycji wskazanej przez RO w ramach przyznawanych 100 tysięcy złotych. W parku powstanie „przestrzeń sceniczna”, która będzie służyła do organizacji imprez. Ponadto zostaną utwardzone alejki, pojawią się także nowe nasadzenia.

Dzielnica Zachód: RO Pogodno i projekt „Budowa sceny (muszli) koncertowej na pl. W. Pawłowskiego II etap”.

Dokończenie inwestycji rozpoczętej przez RO. Powstaje miejsce przewidziane na koncerty muzyczne, występy artystyczne szczecińskich zespołów oraz szkół Pogodna.

Dzielnica Północ: RO Bukowo, Golęcino, Gocław, Niebuszewo, Skolwin, Stołczyn, Warszewo, Żelechowa i projekt „Budowa ścieżki rowerowej w Dzielnicy Północ przebiegającej przez osiedla Niebuszewo, Warszewo, Żelechowa, Bukowo, Golęcino, Gocław, Stołczyn, Skolwin.”

W ramach projektu powstanie ścieżka, która połączy wszystkie osiedla Dzielnicy Północ.

Dzielnica Prawobrzeże: RO Zdroje i projekt „Modernizacja wyspy centralnej Ronda Ułanów Podolskich”.

Budowa opaski wokół wyspy centralnej poprawi bezpieczeństwo na rondzie. Uniemożliwi m.in. niszczenie krawężników przez pojazdy.

Komentarzy:

Brak komentarzy.

 
Twój komentarz:
Nick: E-mail lub strona www: