Głównym celem ubiegania się o mandat radnej jest chęć kontynuowania pracy na rzecz mieszkańców i naszego miasta Szczecina. Szczególnie bliskie mi są problemy mieszkańców Śródmieścia i Centrum gdyż wychowałam się na Niebuszewie. Z tym terenem Szczecina także związana jestem zawodowo pracując w Technoparku Pomerania. Pracując już dwie kadencje w Radzie Miasta posiadam ogromne doświadczenie, które pragnę wykorzystać w najbliższej kadencji. Dla mnie zawsze najważniejsi są ludzie, mieszkańcy Szczecina.


[ Powrót ]

Friday, 20 December, 2013, 08:09

The Tall Ships Races 2017 ponownie w Szczecinie!


Po sukcesie w 2007 i 2013 roku jakim była organizacji finału regat w Szczecinie, po raz kolejny będziemy gościć w stolicy Pomorza Zachodniego żeglarzy całego świata oraz największe i najwspanialsze żaglowce.

Już prawie za 3 lata, bo w 2017 do Szczecina powróci finał regat The Tall Ships Races. Zanim żaglowce wpłyną do naszego miasta, odwiedzą takie porty jak: Halmstad w Szwecji, Kotka i Turku w Finlandii, Kłajpeda na Litwie.

Doceniono nie tylko wspaniałą organizację oraz atmosferę imprezy ale także nasze zaangażowanie i pracę włożoną w edukację młodych żeglarzy.

źródło: szczecin.eu

Komentarzy:

Brak komentarzy.

 
Twój komentarz:
Nick: E-mail lub strona www: