Głównym celem ubiegania się o mandat radnej jest chęć kontynuowania pracy na rzecz mieszkańców i naszego miasta Szczecina. Szczególnie bliskie mi są problemy mieszkańców Śródmieścia i Centrum gdyż wychowałam się na Niebuszewie. Z tym terenem Szczecina także związana jestem zawodowo pracując w Technoparku Pomerania. Pracując już dwie kadencje w Radzie Miasta posiadam ogromne doświadczenie, które pragnę wykorzystać w najbliższej kadencji. Dla mnie zawsze najważniejsi są ludzie, mieszkańcy Szczecina.


[ Powrót ]

Thursday, 21 August, 2014, 09:31

Szybki tramwaj - wizualizacja!
W szczecińskim magistracie otwarto w środę koperty w przetargu, który obejmował dojazd do pętli szybkiego tramwaju przy ulicy Turkusowej na Prawobrzeżu.

Oferty złożyły dwie firmy, a różnica w zaproponowanej cenie sięga niemal równo miliona złotych. Oferty teraz rozpatruje komisja przetargowa. Zwycięzca będzie musiał zaprojektować i wybudować nowe drogi w 16 miesięcy od chwili podpisania umowy.

Będą nowe drogi, ścieżki rowerowe i parking dla nich, a także pętla autobusowa z czterema zadaszonymi wiatami dla podróżnych.

źródło: radioszczecin.pl

Komentarzy:

Brak komentarzy.

 
Twój komentarz:
Nick: E-mail lub strona www: