Głównym celem ubiegania się o mandat radnej jest chęć kontynuowania pracy na rzecz mieszkańców i naszego miasta Szczecina. Szczególnie bliskie mi są problemy mieszkańców Śródmieścia i Centrum gdyż wychowałam się na Niebuszewie. Z tym terenem Szczecina także związana jestem zawodowo pracując w Technoparku Pomerania. Pracując już dwie kadencje w Radzie Miasta posiadam ogromne doświadczenie, które pragnę wykorzystać w najbliższej kadencji. Dla mnie zawsze najważniejsi są ludzie, mieszkańcy Szczecina.


[ Powrót ]

Tuesday, 23 September, 2014, 10:34

Niebieski Parasol - bezpłatne porady prawneW tym roku, po raz czwarty odbędzie się ogólnopolska akcja Niebieski Parasol organizowana przez Krajową Radę Radców Prawnych. W dniach 22-27 września br., radcy prawni udzielą mieszkańcom bezpłatnych porad prawnych. Tegoroczna akcja Niebieski Parasol upływa pod hasłem „Bądź mądry przed szkodą. Praca-Rodzina-Biznes”.

W tym roku, świadczenie pomocy prawnej przez radców prawnych, będzie się odbywało nie tylko w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie oraz wyznaczonych Kancelariach Radców Prawnych. Z pomocą lokalnych władz, tj. Prezydenta Miasta Szczecina oraz Wojewody Zachodniopomorskiego, udzielanie porad prawnych będzie miało miejsce również w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin oraz w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie.

Akcja Niebieski Parasol skierowana jest do Każdego i ma na celu uświadomienie społeczeństwu, że korzystanie z usług prawnych świadczonych przez radców prawnych niejednokrotnie może wpłynąć na sprawne rozwiązanie problemu i uniknięcia ewentualnie dalszych problemów prawnych. Często klienci przychodzą do radcy prawnego w sytuacji, gdy dany problem jest na tyle mocno zaawansowany, że jego rozwiązanie jest czasochłonne, a wystarczy już na samym początku zwyczajnie skonsultować się z radcą prawnym. Stąd tegoroczne hasło „Bądź mądry przed szkodą. Praca-Rodzina-Biznes”.

Znaczenie powyższej inicjatywy podkreśla fakt, iż objął ją honorowym patronatem Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, a także lokalne władze: Prezydent Miasta Szczecina Piotr Krzystek, Wojewoda Zachodniopomorski Marek Tałasiewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, a ze strony mediów TVP S.A. Oddział w Szczecinie.

Listę Kancelarii Prawnych udzielających bezpłatnych porad znajdziesz TUTAJ.
źródło: http://www.szczecin.pl

Komentarzy:

Brak komentarzy.

 
Twój komentarz:
Nick: E-mail lub strona www: