Głównym celem ubiegania się o mandat radnej jest chęć kontynuowania pracy na rzecz mieszkańców i naszego miasta Szczecina. Szczególnie bliskie mi są problemy mieszkańców Śródmieścia i Centrum gdyż wychowałam się na Niebuszewie. Z tym terenem Szczecina także związana jestem zawodowo pracując w Technoparku Pomerania. Pracując już dwie kadencje w Radzie Miasta posiadam ogromne doświadczenie, które pragnę wykorzystać w najbliższej kadencji. Dla mnie zawsze najważniejsi są ludzie, mieszkańcy Szczecina.


[ Powrót ]

Saturday, 18 October, 2014, 23:25

Głosujemy na Budżet Obywatelski!W sobotę 10 października na szczecińskich Błoniach nasi kandydaci na radnych z okręgu Śródmieście przedstawiali mieszkańcom założenia Budżetu Obywatelskiego 2015 r. Omawiane były projekty w ramach listy ogólnomiejskiej, jak i propozycje mieszkańców na Centrum Szczecina. We współpracy z Radą Osiedla Śródmieście Północ przygotowaliśmy urnę do głosowania. Pomimo niesprzyjającej aury głosujących było dużo: w większości osoby młode z dziećmi, uczniowie, studenci ale także seniorzy. Odwiedziły nas także grupy z Wrocławia i Ukrainy, z którymi wymieniliśmy się doświadczeniami.

Organizatorami akcji byli kandydaci na radnych z III Okręgu Śródmieście: Zosia Mirkiewicz, Magda Zubkiewicz, Iza Olech – Kaczór, Jola Balicka, Arek Skrzypiński Raymind Le Roch, Janusz Szpakowski i Piotr Dec.

Budżet Obywatelski cieszy się dużym zainteresowaniem a głosujemy już tylko do 21 października br.
http://konsultuj.szczecin.pl/konsultacje/chapter_116083.asp
‪#‎SBO2015‬ ‪#‎wybory‬ ‪#‎szczecin

Komentarzy:

Brak komentarzy.

 
Twój komentarz:
Nick: E-mail lub strona www: