Głównym celem ubiegania się o mandat radnej jest chęć kontynuowania pracy na rzecz mieszkańców i naszego miasta Szczecina. Szczególnie bliskie mi są problemy mieszkańców Śródmieścia i Centrum gdyż wychowałam się na Niebuszewie. Z tym terenem Szczecina także związana jestem zawodowo pracując w Technoparku Pomerania. Pracując już dwie kadencje w Radzie Miasta posiadam ogromne doświadczenie, które pragnę wykorzystać w najbliższej kadencji. Dla mnie zawsze najważniejsi są ludzie, mieszkańcy Szczecina.


[ Powrót ]

Saturday, 18 October, 2014, 23:33

Budźet Obywatelski cd!Dzisiaj razem z Radą Osiedle Niebuszewo - Bolinko promowaliśmy 2 projekty Budżetu Obywatelskiego 2015:
Projekt ogólnomiejski "Renowacja mostku nad Rusałką nr 34/OGM
oraz
Projekt dzielnicy "Śródmieście" - I i IIII etap rewitalizacji parku miejskiego przy ul. Niemierzyńskiej 18 obok GM 6 i Technoparku Pomerania nr 19/ŚRD
Zapraszamy także do glosowania, które kończy się 21 października (wtorek), b. łatwe glosowanie przez internet lub ostatni dzień 20 października (poniedziałek) w siedzibie RO Niebuszewo - Bolinko ul. Niemcewicza 39/2 albo w Urzędzie Miasta.
Szczegóły poniżej - bardzo łatwe glosowanie, liczy się ilość oddanych głosów mieszkańców na dany projekt. W poprzednim roku wygrał Szczeciński rower miejski i modernizacja Stawu Brodowskiego na Książąt Pomorskich.

Komentarzy:

Brak komentarzy.

 
Twój komentarz:
Nick: E-mail lub strona www: