Głównym celem ubiegania się o mandat radnej jest chęć kontynuowania pracy na rzecz mieszkańców i naszego miasta Szczecina. Szczególnie bliskie mi są problemy mieszkańców Śródmieścia i Centrum gdyż wychowałam się na Niebuszewie. Z tym terenem Szczecina także związana jestem zawodowo pracując w Technoparku Pomerania. Pracując już dwie kadencje w Radzie Miasta posiadam ogromne doświadczenie, które pragnę wykorzystać w najbliższej kadencji. Dla mnie zawsze najważniejsi są ludzie, mieszkańcy Szczecina.


[ Powrót ]

Thursday, 28 November, 2013, 11:44

Konsultacje do programu "Szczecin 2020"

W styczniu 2014 roku ruszą konsultacje nad programem "Szczecin 2020", który wyznaczy kierunki nadchodzących zmian w naszym mieście.

Pierwsza wersja tego programu powstała na przełomie 2011-2012 roku.

Odbyło się blisko 40 spotkań na terenie wszystkich osiedli i dzielnic naszego miasta. Przeprowadzono również kilkanaście konsultacji branżowych i środowiskowych. W 2013 roku rozszerzono je o konsultacje z sąsiednimi gminami w ramach Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego.

Głównym celem konsultacji będzie zebranie opinii mieszkańców o programie po to, aby działania podejmowane w Szczecinie w kolejnym okresie wykorzystywania środków unijnych, zaspokajały potrzeby jak największej liczby mieszkańców.

Szczecinianie będą mieli możliwość wskazania, które pomysły są trafione i sensowe. Pomoże to stworzyć najlepsze z możliwych warunków do rozwoju miasta i zapewni satysfakcję każdemu z nas. Dlatego o ostatecznym kształcie programu Szczecin 2020 zadecydują mieszkańcy.

Konsultacje społeczne, które rozpoczną się w styczniu 2014, potrwają kilka miesięcy. Każdy mieszkaniec będzie miał szansę zdecydować o tym, jaki może być Szczecin w 2020 roku.

Komentarzy:

Brak komentarzy.

 
Twój komentarz:
Nick: E-mail lub strona www: