Slide background

Mój program na nową kadencję Rady Miasta Szczecina

Mój program 2024:
- kontynuacja realizacji zdrowotnych programów profilaktycznych dla mieszkańców, w tym wsparcie psychologiczne dla dzieci (rodziców) oraz nauczycieli,
- praca na rzecz doskonalenia projektów „Szczecińska Karta Seniora”, „Bon opiekuńczy: Alzheimer 75” oraz powstawania nowych miejsc i mieszkań chronionych Domach Opieki Społecznej,
- rozbudowa przedszkoli oraz żłobków miejskich.
Zapraszam także do zapoznania się z programem Koalicji Samorządowej.

Aktualności

Dzięki Wam otrzymałam mandat na kolejną kadencję i nie zawiodę Waszego zaufania.

Czytaj więcej

Już w niedzielę 7 kwietnia zapraszam do oddania głosu na: Jolanta Balicka- Radna Miasta Szczecin, Okręg 3 - Lista 12 - Miejsce 1

Czytaj więcej

Na Jarmarku Wielkanocnym jest świetna atmosfera A do tego wspaniali wystawcy, świetne lokalne produkty i przyciągające wzrok rękodzieło.

Czytaj więcej

Dzisiaj miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z Radą Osiedla dzielnicy Drzetowo-Grabowo Szczecin. Było to nie tylko okazją do wymiany poglądów, ale także do zacieśnienia więzi społecznych i współpracy.

Czytaj więcej

Wczoraj poznaliśmy kolejnych laureatów za rok 2023. Kapituła wybierała nagrodzonych w 9-ciu kategoriach: Nagroda imienia kapitana Ludomira Mączki, Żeglarz roku, Rejs roku, Regatowiec roku, Popularyzator żeglarstwa, Wydarzenie żeglarskie, Nagroda kota Umbriagi, Trener roku i Żeglarska nagroda specjalna.

Czytaj więcej

Spotkanie kobiet 4 edycji "Kobiecych inspiracji", poruszaliśmy tematy kobiece i nie tylko.

Czytaj więcej

Jednomyślnie na ostatniej Komisji Komunalnej przegłosowaliśmy zmianę stawki dzierżawy (niższej) dla Tęczowej Krainy, która zajmuje się krematorium i cmentarzem dla zwierząt małych (grzebowiskiem) oraz uchwały dot. opieki nad bezdomnymi zwierzętami.

Czytaj więcej

To już 23 edycja Iskierka Radości. Dzisiejszą Galę Finałową - największej akcji charytatywnej Miasto Szczecin - będę wspominać bardzo długo! Dziękuję serdecznie za zaproszenie organizatorom!

Czytaj więcej

Chciałbym podzielić się z Wami wyjątkowymi chwilami z dzisiejszego spotkania, które odbyło się pod hasłem "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie seniorów".. To był dzień pełen cennych dyskusji, wzajemnego wsparcia i konstruktywnych rozmów.

Czytaj więcej

Nabór na wnioski w ramach Szczeciński Budżet Obywatelski trwa. To druga edycja SBO, w której mieszkańcy mogą zgłaszać pomysły w dwóch kategoriach: projekty lokalne (w 22 obszarach) oraz "Zielone SBO".

Czytaj więcej

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy wzięli udział w naszym spotkaniu konsultacyjnym z kandydatami do Rady Miasta. Wasza obecność i zaangażowanie są niezmiernie ważne, a Wasze opinie stanowią fundament naszych działań.

Czytaj więcej

Przejście dla pieszych przy skrzyżowaniu ulicy Farna i Grodzkiej do końca marca przejdzie modernizację, która znacząco poprawi warunki dla wszystkich użytkowników drogi!

Czytaj więcej

Chcemy, aby nabrzeża przy Wałach Chrobrego mogły tętnić życiem - już niedługo zacznie się remont jak tylko zakończą się niezbędne sprawy formalne.

Czytaj więcej

W grudniu 2023 r. Rada Miasta Szczecina podjęła decyzję o zakupie najstarszego na świecie kina Pionier. Od 1 lutego do 1 marca odbywają się konsultacje z mieszkańcami na temat kierunków dalszej działalności.

Czytaj więcej

Odbiór Fabryki Wody już za nami. Fabryka Wody to nie tylko świetna zabawa w basenach i zjeżdżalniach. Niezwykle ważny będzie również walor edukacyjny.

Czytaj więcej

W dniu 14 lutego 2024 r. Pan Piotr Krzystek Prezydent Miasta Szczecina na Konwencji Koalicji Samorządowej program oraz kandydatów na radnych do Miasta Szczecina i Sejmiku. Wielkim zaszczytem dla mnie jest możliwość startu w wyborach samorządowych w III okręgu w pozycji nr 1

Czytaj więcej

W odpowiedzi na liczne prośby mieszkańców Osiedla Piastowskiego - remont ulicy Czesława już w czerwcu!

Czytaj więcej