Slide background

Aktualności

Nabór na wnioski w ramach Szczeciński Budżet Obywatelski trwa. To druga edycja SBO, w której mieszkańcy mogą zgłaszać pomysły w dwóch kategoriach: projekty lokalne (w 22 obszarach) oraz "Zielone SBO".

Czytaj więcej

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy wzięli udział w naszym spotkaniu konsultacyjnym z kandydatami do Rady Miasta. Wasza obecność i zaangażowanie są niezmiernie ważne, a Wasze opinie stanowią fundament naszych działań.

Czytaj więcej

Przejście dla pieszych przy skrzyżowaniu ulicy Farna i Grodzkiej do końca marca przejdzie modernizację, która znacząco poprawi warunki dla wszystkich użytkowników drogi!

Czytaj więcej

Chcemy, aby nabrzeża przy Wałach Chrobrego mogły tętnić życiem - już niedługo zacznie się remont jak tylko zakończą się niezbędne sprawy formalne.

Czytaj więcej

W grudniu 2023 r. Rada Miasta Szczecina podjęła decyzję o zakupie najstarszego na świecie kina Pionier. Od 1 lutego do 1 marca odbywają się konsultacje z mieszkańcami na temat kierunków dalszej działalności.

Czytaj więcej

Odbiór Fabryki Wody już za nami. Fabryka Wody to nie tylko świetna zabawa w basenach i zjeżdżalniach. Niezwykle ważny będzie również walor edukacyjny.

Czytaj więcej

W dniu 14 lutego 2024 r. Pan Piotr Krzystek Prezydent Miasta Szczecina na Konwencji Koalicji Samorządowej program oraz kandydatów na radnych do Miasta Szczecina i Sejmiku. Wielkim zaszczytem dla mnie jest możliwość startu w wyborach samorządowych w III okręgu w pozycji nr 1

Czytaj więcej

W odpowiedzi na liczne prośby mieszkańców Osiedla Piastowskiego - remont ulicy Czesława już w czerwcu!

Czytaj więcej