Głównym celem ubiegania się o mandat radnej jest chęć kontynuowania pracy na rzecz mieszkańców i naszego miasta Szczecina. Szczególnie bliskie mi są problemy mieszkańców Śródmieścia i Centrum gdyż wychowałam się na Niebuszewie. Z tym terenem Szczecina także związana jestem zawodowo pracując w Technoparku Pomerania. Pracując już dwie kadencje w Radzie Miasta posiadam ogromne doświadczenie, które pragnę wykorzystać w najbliższej kadencji. Dla mnie zawsze najważniejsi są ludzie, mieszkańcy Szczecina.


[ Powrót ]

Thursday, 28 November, 2013, 13:27

Nowe boisko na prawobrzeżu za 90 tys.

Przy ulicy Drwali mieszkańcom udostępniony został rozbudowany plac rekreacyjno-sportowy. Do istniejącego już m.in. toru dla rolkarzy, płyty pod lodowisko i ścianki do tenisa ziemnego dobudowano nowe obiekty.

Inwestycja nadzorowana przez Zakład Usług Komunalnych finansowana była ze środków Rady Osiedla Wielgowo-Sławociesze. Jej koszt to 90 tysięcy złotych. W ramach środków na zniwelowanym terenie powstała betonowa płyta, a na niej ustawione kosze do koszykówki oraz stanowisko ze słupkami do piłki siatkowej. Na płycie jest nowe odwodnienie. W ramach tej ceny poprowadzono przyłącza do istniejącej instalacji kanalizacyjnej. Wykonawcą zadania była firma MASO- TECH Zakład Ogólnobudowlany.

Wcześniej na tym samym placu ZUK wybudował m.in. tor rolkowy o wymiarach 8x16metrów, ściankę treningową do tenisa ziemnego, płytę do lodowiska. Oprócz tego zrobiona została opaska betonowa z płyt chodnikowych. Ustawiono ławki, kosze i stojaki na rowery. Zrobiono też odwodnienie powstających wówczas obiektów.

Komentarzy:

Brak komentarzy.

 
Twój komentarz:
Nick: E-mail lub strona www: