Głównym celem ubiegania się o mandat radnej jest chęć kontynuowania pracy na rzecz mieszkańców i naszego miasta Szczecina. Szczególnie bliskie mi są problemy mieszkańców Śródmieścia i Centrum gdyż wychowałam się na Niebuszewie. Z tym terenem Szczecina także związana jestem zawodowo pracując w Technoparku Pomerania. Pracując już dwie kadencje w Radzie Miasta posiadam ogromne doświadczenie, które pragnę wykorzystać w najbliższej kadencji. Dla mnie zawsze najważniejsi są ludzie, mieszkańcy Szczecina.


[ Powrót ]

Friday, 06 December, 2013, 11:19

Powstaje fabryka elementów do elektrowni wiatrowych!

W czwartek 5 grudnia br., symbolicznym wbiciem łopaty, rozpoczęła się budowa fabryki fundamentów do morskich elektrowni wiatrowych - Bilfinger Crist Offshore. Fabryka powstanie w Szczecińskiej Strefie Ekonomicznej.

Realizacja przez Bilfinger Crist Offshore Sp. z o.o. (dawniej KSO Sp. z o.o.) inwestycji polega na budowie zakładu produkcyjnego do wytwarzania elementów morskich farm wiatrowych, na terenach zlokalizowanych na wyspie Ostrów Brdowski, dawniej będących we władaniu Szczecińskiej Stoczni Remontowej Gryfia S.A.

Przedmiotem działalności zakładu będzie głównie produkcja fundamentów morskich wież wiatrowych, na których montowane będą (na morzu) maszty i turbiny wiatrowe.

Według ekspertów, najbliższe 10 lat upłynie pod znakiem rozwoju energetyki wiatrowej.

Komentarzy:

Brak komentarzy.

 
Twój komentarz:
Nick: E-mail lub strona www: