Głównym celem ubiegania się o mandat radnej jest chęć kontynuowania pracy na rzecz mieszkańców i naszego miasta Szczecina. Szczególnie bliskie mi są problemy mieszkańców Śródmieścia i Centrum gdyż wychowałam się na Niebuszewie. Z tym terenem Szczecina także związana jestem zawodowo pracując w Technoparku Pomerania. Pracując już dwie kadencje w Radzie Miasta posiadam ogromne doświadczenie, które pragnę wykorzystać w najbliższej kadencji. Dla mnie zawsze najważniejsi są ludzie, mieszkańcy Szczecina.


[ Powrót ]

Thursday, 16 January, 2014, 14:31

Portal "Invest in Szczecin" uruchomiony!


Dziś ruszył nowy portal dedykowany inwestorom!
http://www.szczecin.eu/invest

Dlaczego warto inwestować w Szczecinie? Jakie branże rozwijają się tu najszybciej?
Co miasto może zaoferować dla Twojego biznesu?
Raporty, przydatne informacje, praktyczne wskazówki teraz w jednym miejscu, na Oficjalnym Portalu Miasta Szczecin. Invest in Szczecin to portal dedykowany inwestorom, będący odpowiedzią na ich potrzeby. Aktualizowany na bieżąco, tak, aby dostarczać informacji o tym, co dzieje się na biznesowej mapie Szczecina.

Możemy tam znaleźć informacje z różnych dziedzin ważnych dla rozwoju naszego miasta.

Między innymi:

DLACZEGO SZCZECIN

Duży wybór atrakcyjnych terenów inwestycyjnych, znaczny potencjał wysoko wykwalifikowanych pracowników, bliskość europejskich stolic i niezwykłe warunki naturalne.

ZACHĘTY INWESTYCYJNE

W celu stworzenia atrakcyjnych warunków dla inwestorów, a także dla ich rozwoju, Miasto Szczecin oferuje pomoc publiczną.

KAPITAŁ LUDZKI

Szczecin posiada duży potencjał intelektualny - 19 szkół wyższych kształcących wysokiej klasy inżynierów i architektów oraz specjalistów m.in. w zakresie informatyki, ekonomii, prawa oraz języków obcych.

SZCZECIN W LICZBACH

Szczecin to dynamiczny ośrodek administracyjny i naukowy, w którym wiedza, przedsiębiorczość oraz otwartość na inwestycje stanowią nowoczesne narzędzie wzrostu gospodarczego całego regionu.

źródło szczecin.eu

Komentarzy:

Brak komentarzy.

 
Twój komentarz:
Nick: E-mail lub strona www: