Głównym celem ubiegania się o mandat radnej jest chęć kontynuowania pracy na rzecz mieszkańców i naszego miasta Szczecina. Szczególnie bliskie mi są problemy mieszkańców Śródmieścia i Centrum gdyż wychowałam się na Niebuszewie. Z tym terenem Szczecina także związana jestem zawodowo pracując w Technoparku Pomerania. Pracując już dwie kadencje w Radzie Miasta posiadam ogromne doświadczenie, które pragnę wykorzystać w najbliższej kadencji. Dla mnie zawsze najważniejsi są ludzie, mieszkańcy Szczecina.


[ Powrót ]

Tuesday, 30 September, 2014, 08:57

Wskaż, na co wydać kolejne 5 milionów złotych


Już za kilka dni rusza głosowanie na propozycje zgłoszone przez mieszkańców w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2015. Mieszkańcy po raz kolejny zdecydują, na co wydać 5 milionów złotych. Start już 1 października.

- Budżet obywatelski działa – powiedział na konferencji prasowej Piotr Krzystek, prezydent Szczecina. - W zeszłym roku mieszkańcy zagłosowali za stworzeniem roweru miejskiego oraz modernizacją Stawu Brodowskiego. Rower już funkcjonuje z dużym powodzeniem, a staw w tej chwili zmienia swoje oblicze.

Tegoroczny budżet obywatelski został podzielony na 5 części:

- Projekty ogólnomiejskie
- Dzielnica Północ
- Dzielnica Prawobrzeże
- Dzielnica Śródmieście
- Dzielnica Zachód

Mieszkańcy mogą wybrać dwa projekty – jeden z listy projektów ogólnomiejskich i jeden dotyczący dowolnie wybranej przez siebie dzielnicy. Zagłosować można wyłącznie jeden raz (nie będzie możliwości zmiany swoich typów).

Głosowanie na Szczeciński Budżet Obywatelski 2015 odbywać się będzie w formie elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej: www.konsultuj.szczecin.pl, jak również wformie papierowej – za pomocą karty do głosowania w wyznaczonych punktach.

Zagłosuj między 1 a 21 października!

Więcej TUTAJ!
źródło: http://www.szczecin.pl

Komentarzy:

Brak komentarzy.

 
Twój komentarz:
Nick: E-mail lub strona www: